با سلام و احترام خدمت دوستان و همراهان گرامی

برای مقدمه این سوال را به خودتان پاسخ دهید:

آیا در عصر امروز اگر شخصی مشاور حقوقی یا وکیل بخواهد، آیا در کتابچه مرتبط دنبال وکیل می گردد یا در اینترنت جستوجو می کند؟

عصر نوین:

در راستای گسترش ارتباطات و با توجه به آنکه دنیا امروز کسب و کارهای سنتی را به تدریج کنار میزند، این فضای موجود را جهت فعالیت تمام حقوقدانان و دانشجویان محترم در اختیار قرار داده ایم تا مطالب خود را با نام خود در سایت منتشر کنند.در عصر امروز لازم است تا نام شما در جستوجوهای مرتبط با تخصصتان نمایش داده شود تا به جهت گسترش کسب و کارتان بتوانید بهتر دیده و شناخته شوید.

حتما لازم نیست وکیل یا مشاور حقوقی باشید! نام شما در کنار تخصصتان یک برند می باشد و جهت موفقیت نیاز است این برند شناخته شود.

چگونگی فعالیت:

ما از این فضا مطالب حقوقی را (هرچند نکات کوتاه) به مخاطبان عمومی آموزش و توضیح می دهیم تا زمانی که شخصی در گوگل نیاز حقوقی خود را جستجو می کند، با فایل آموزشی شما مواجه شود و این عمل باعث شناخته شدن هرچه بیشتر شما و گسترش کار شما خواهد شد.

تولید:

1- پس از عضویت از طریق پنل کاربری می توانید مطالب حقوقی (متنی) خود را با نام خود در وبسایت منتشر کنید.

2-  محتوای حقوقی را به صورت پادکست صوتی یا به صورت ویدئو (توضیح بر روی پاورپوینت) ضبط و به تلگرام پشتیبانی ارسال فرمایید. لازم به ذکر است شما نیازی به پرداخت هزینه جهت انتشار نخواهید داشت.

مزیت و منفعت:

هدف از این فعالیت جا نماندن از فضای رقابتی موجود است. با گسترش کسب و کارهای اینترنتی به تدریج فعالیت سنتی کنار گذاشته می شود لذا هر شخص می بایست کسب و کار خود را در فضای اینترنت گسترش دهد اما این گسترش در فضای وبسایت دارای هزینه های چند ده میلیونی می باشد اما شما با عضویت در این باشگاه جهت انتشار مطالب خودتان نیازی به پرداخت هزینه ندارید و لازم نیست که تمام کارها را خودتان به تنهایی انجام دهید. ما محتوای شما را با نام خودتان منتشر خواهیم کرد. 

لازم به ذکر است در صورتی که محتوای ضبط شده جهت فروش ارسال شود، درآمد حاصله از آن متعلق به خود سازنده خواهد بود. البته در نظر داشته باشید که درصدی از تراکنش ها به جهت مالیات (نرخ مصوب) و پورسانت پشتیبانی کسر خواهد شد. جدا از مبحث مذکور، توضیح مباحث حقوقی برای یادگیری خود فرد نیز مفید واقع می شود.

همچنین در صورت فعالیت مناسب نام شما در فرم پرسش و تنظیم دادخواست حقوقی درج خواهد شد و دیگر لازم نیست صرفا در صفحات مجازی پاسخگو سوالات مخاطبین خود باشید و این امکان فراهم می شود تا از این راه نیز کسب درامد کنید. (سوالات از طریق ایمیل ارسال خواهد شد)

نحوه تسویه حساب :

در صورت کسب درآمد از سایت، سود حاصله به صورت ماهانه واریز خواهد شد و از طریق ایمیل از تمام درخواست ها یا فروش های مطلع خواهید شد.

عناوین:

در سایت دوستان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق، کارشناس حقوقی و دوستان دانشجو تحت عنوان پژوهشگر مسائل حقوقی معرفی خواهند شد

نکته:
در حقوق مباحث می بایست مستند باشد و در آموزش ها نیز باید به این مستندات اشاره شود.در صورت تمایل به همکاری می توانید با کلیک بر اینجا فرم عضویت را پر کنید.
(ارتباط با شما از طریق ایمیل می باشد. لذا ایمیل را صحیح وارد فرمایید)